Прогулянка Києвом: пішохідна екскурсія центральною частиною міста

Для того, щоб отримати перше враження про місто, варто прогулятись його центральною частиною. У центрі можна побачити, як працюють та відпочивають місцеві жителі, сфотографуватись біля відомих пам’яток, почути історичні факти, легенди та кумедні історії з життя міста та його мешканців.

Пешеходная экскурсия по Киеву

Жодна поїздка у автобусі чи автівці не залишить стільки спогадів про Київ, як пішохідна екскурсія. Адже лише під час прогулянки містом Ви маєте можливість зблизька роздивитись його цікаві споруди та пам’ятники, із кожним кроком відчути ауру, своєрідну душу міста.

Пешеходная экскурсия по Киеву

Не слід лякатись великих дистанцій або примх погоди. У супроводі екскурсовода, який добре знає та любить Київ, час пролетить непомітно. Маршрути пішохідних екскурсій у м. Київ ретельно продумані таким чином, щоб під час прогулянки була можливість перепочити. Щодо погоди усім добре відомо: не буває невдалої погоди, буває лише невдало підібраний одяг.

Який б маршрут екскурсії Києвом Ви не обрали – буде цікаво, яскраво, із пам’ятними фото та приємними враженнями.

Пешеходная экскурсия по Киеву

Маршрут 1

Протягом цього маршруту Вашій увазі запропоновані найвідоміші храми Києва, старовинні споруди Верхнього міста, усім відомий Андріївський узвіз, а також Поділ, без якого Київ важко уявити!

Що побачимо: Володимирський собор – Оперний театр – Золоті Ворота – Софійська площа – Михайлівський собор – Андріївська церква – Андріївський узвіз – Контрактова площа. 

Тривалість екскурсії: 3 години

Пешеходная экскурсия по центру Киева

Маршрут 2

Під час цієї прогулянки Ви побачите університетський квартал, центральні вулицю та площу Києва, а також улюблений парк киян, де з висоти скляного пішохідного мосту ми будемо милуватися краєвидами.

Що побачимо: Володимирський собор – Національний університет ім. Шевченка – Бесарабська площа – вулиця Хрещатик – Майдан Незалежності – Європейська площа – Хрещатий парк та Міст Кличка.

Тривалість екскурсії: 3 години

Пешеходная экскурсия по центру Киева

Маршрут 3

Дивовижне поєднання історичних будівель, золототоверхих церков, чудової природи київських парків. Відвідання місць, пов'язаних з недавньою історією України. Вражаючі панорами древнього і одвічно юного міста.

Що побачимо: Володимирський собор – Оперний театр – Золоті Ворота – Софійська площа – Михайлівський собор – Володимирська гірка – Міст Кличка – Європейська площа – Майдан Незалежності.

Тривалість екскурсії: 3 години

Пешеходная экскурсия по центру Киева

Усі маршрути пішохідних прогулянок дають можливість екскурсантам: 

  • побачити усе найголовніше та найважливіше в Києві;
  • заощадити час та кошти;
  • протягом екскурсії зробити приємну зупинку на чай або каву;
  • придбати у місті сувеніри на згадку про Київ;
  • доповнити маршрут відвіданням цікавих музеїв або православних монастирів;
  • завершити прогулянку у кафе із смачною та недорогою їжею;
  • завершити екскурсію біля станцій метро та зупинок громадського транспорту, звідки легко дістатися будь-куди;
  • отримати поради екскурсовода-киянина щодо того, що можна побачити та відвідати після екскурсії.
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua