Наддніпрянське намисто: с. Трипілля – с. Витачів – м. Ржищів – с. Балико-Щучинка – с. Уляники

Неначе справжні сапфіри у намисті, поблизу Києва над Дніпром мальовниче розташувались місця із напрочуд гарними краєвидами та цікавою історією. Під час цієї екскурсії ми дослідимо кожен коштовний камінь цього намиста, спілкуючись про прадавню історію, події Другої Світової війни, старовинні обряди та сучасне життя.

Екскурсія Наддніпрянське намисто

У Трипіллі на нас чекає Дівич-гора – найвища точка Обухівського району. Трипільська культура, слов’янські вірування, історичні події, що приховувались за часів радянської влади – це далеко не повний перелік цікавих тем для обговорення у цій чарівній місцевості.

Витачів подарує нам захоплюючі краєвиди Канівського водосховища. Кіношники вже давно облюбували ці місця, а вам вони видаватимуться знайомими завдяки дерев’яній каплиці – символові Витачева.

Екскурсія Наддніпрянське намисто

Ржищів зустрічає привабливими ландшафтами. Тут ми здійснимо водну подорож до затопленої церкви, а також Лисої гори.

Екскурсія Наддніпрянське намисто

У Балико-Щучинці відвідаємо меморіал «Букринський плацдарм», який вирізняється надзвичайною експресією та динамікою, а також дізнаємось про Київську визвольну операцію і людські трагедії часів її проведення.

Екскурсія Наддніпрянське намисто

Втома від насиченого екскурсійного маршруту одразу ж зникне завдяки цілющій воді у джерелах с. Уляники.

Під час повернення з туру вихідного дня, а також після нього, перед очима ще довго стоятимуть сапфірово-сині картини Київської Наддніпрянщини.

Тип екскурсії: тур вихідного дня, автобусна заміська екскурсія

Тривалість туру вихідного дня: 1 день

Будь ласка, зауважте, що екскурсія є можливою для організованих колективів, сформованих груп. На жаль, ми не здійснюємо набір індивідуальних туристів до групи та не комплектуємо групи.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua