Екскурсія до м.Корсунь та Стеблів

Екскурсія у Корсунь-Шевченківський, СтеблівЦя екскурсія надає нагоду познайомитись із районним центром Черкаської області України – містом Корсунь-Шевченківським. Місто розташоване там, де колись височіла стародавня слов'янська фортеця ХI століття. Саме тут військо Богдана Хмельницького розбило сильну Польську армію та одержало одну з найбільш знакових перемог Визвольної війни українського народу. 

Наприкінці XVIII століття у місті будують комплекс споруд палацу, які сьогодні є головною ознакою міста. У комплексі розміщено декілька музеїв: краєзнавчо-історичний, експозиція якого розповідає про історію міста й края; музей Корсунь-Шевченківської битви, у якому можна дізнатись про одну з наймасштабніших баталій на території України часів Другої Світової війни. Тут також є картинна галерея, із роботами відомих українських майстрів живопису.

Споруди палацу, зведені із використанням різних архітектурних стилів, знаходяться в оточенні неймовірного ландшафтного парку. Парк мальовничо розташувався на трьох островах річки Рось, яка протікає крізь місто. Цю річку оспівував один із відомих класиків української літератури – Іван Нечуй-Левицький.

Екскурсія у Корсунь-Шевченківський, СтеблівПисьменник народився неподалік від міста Корсунь-Шевченківський, у селищі Стеблів. Саме Стеблів ми пропонуємо відвідати у другій частині нашої екскурсійної програми. Він розташований на річкових схилах долини Росі, в оточенні ефектних рожево-червоних скель. Деякі скелі навіть мають імена, а одна з них називається «Нечуй-Левицький». У екскурсантів неодмінно буде нагода помилуватись захоплюючими краєвидами.

У селищі Стеблів знаходиться літературно-меморіальний будинок-музей Нечуя-Левицького, поруч із яким встановлено пам'ятник письменнику. Неподалік, на березі річки Рось, є ще одна скульптура, присвячена Нимидорі – героїні твору «Микола Джеря». Мабуть, це один із найбільш проникливих жіночих образів письменника Нечуя-Левицького.

Відвідавши чудові місця під час екскурсії, Ви глибоко відчуєте неповторну ауру Поросся – краю дивовижної української природи, історії та літератури.

Тривалість туру вихідного дня: цілий день

Тип екскурсії: тур вихідного дня, автобусна заміська екскурсія

Будь ласка, зауважте, що екскурсія є можливою для організованих колективів, сформованих груп. На жаль, ми не здійснюємо набір індивідуальних туристів до групи та не комплектуємо групи.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua