Екскурсія до міста Черкаси

Екскурсія Черкаси

Запрошуємо на екскурсію до міста Черкаси – обласного центра, розташованого на березі Кременчуцького водосховища. Не зважаючи на безліч цікавинок, які пропонуються гостям до огляду, Черкаси поки що нечасто відвідують туристи.

Цікаві об’єкти починаються ще на під’їзді: біля Черкас через Дніпро споруджена найбільша гребля з гідроелектростанцією.

Оглядова екскурсія містом дає загальне уявлення про Черкаси. Це чудові краєвиди, які не поступаються київським, відроджені  храми, старовинні споруди, з-поміж яких  є декілька, збудованих відомим архітектором Владиславом Городецьким,  а також парки, цікаві пам’ятники та багато іншого.

Екскурсія Черкаси. Музей КобзаряУ Черкасах знаходиться єдиний в Україні необудистський  храм бойових мистецтв «Білий Лотос». І, якщо візит до Черкас запланований на наділю, його можна відвідати та дізнатись багато фактів про історію його спорудження, східну культуру бойових мистецтв, архітектуру споруди та навіть деякі речі особисто про себе...

Також, у Черкасах працює єдиний в світі музей шевченкового «Кобзаря», присвячений  саме цій книзі, літературно-меморіальний музей українського поета-шістдесятника Василя Симоненка, музей рушника, цікавий краєзнавчий музей.

І, наостанок: саме у Черкасах працює анти-кафе, у якому мешкає понад двадцять котів та кішок. З ними можна поспілкуватись, чудово провести час та відпочити після екскурсії.

Фото екскурсії до міста Черкаси

Фото 1

Екскурсія Черкаси фото

Фото 2

Екскурсія Черкаси фото

Фото 3

Екскурсія Черкаси фото

Фото 4

Екскурсія Черкаси фото

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua