Екскурсія до традиційної української садиби

Екскурсія до традиційної української садибиВ одному із сіл Київщини підприємець-ентузіаст зберіг старовинну українську садибу, у якій усе лишилось таким, яким було сто років тому. Вона є традиційною для сільських жителів, проте зовсім нетиповою для городян або іноземних туристів.

Зустрівши дорогих гостей хлібом-сіллю, господар запросить усіх бажаючих оглянути хату, щоб побачити та дізнатись багато цікавого про українські традиції, звичаї, обряди. Екскурсантам будуть оповідати про побут та життя сільської родини, про будівництво справжньої української хати, про те, що таке сволок, мисник, горщики-близнюки тощо. Тут можна випробувати себе у якості мельника, коваля, лісоруба та навіть самогонника! Обов’язково усім будуть запропоновані смачні наїдки: борщ із пампушками, узвар та інші національні страви й напої.

Одночасно з цією екскурсією Ви зможете відсвяткувати ювілей, важливу подію, провести корпоратив, або просто зробити подарунок близькій людині. Для гостей з-за кордону екскурсія стане чудовою нагодою відчути справжню українську гостинність! Привітні та щирі господарі, фольклор, захоплююча оповідь та колорит української садиби зроблять екскурсію незабутньою.

Тривалість екскурсії: від 3,5 годин
Тип екскурсії: тур вихідного дня, автобусна заміська екскурсія (Київська область).

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua