Пам’яті Великого Кобзаря. Екскурсія в Переяслав та Канів

Музей ЗаповітаЕкскурсія в міста Переяслав-Хмельницький та Канів пропонує відвідати «мекку» українського народу – місця народного паломництва і пам’яті великого Тараса Шевченка. Місця, оповиті неповторною енергетикою наших пращурів, які дають можливість торкнутись того, про що так гаряче і щиро писав Шевченко у своїх віршах.

Памятник кобзарюПершою метою нашої екскурсії стане славетне місто Переяслав-Хмельницький. Тут ми відвідаємо музей Заповіту, розміщений в колишньому маєтку товариша Т.Г. Шевченка - лікаря А. Козачківського. Саме в його будинку Кобзар створив свій «Заповіт», а також багато інших безсмертних поезій, в числі яких - «І мертвим, і живим», поеми «Наймичка»» та «Кавказ».

Після цього ми вирушаємо до Канева. Розташований в центрі України, на перетині шляхів, цивілізацій та природних комплексів, Канів відкриє унікальні ландшафти та пейзажі.

вид с горыВізитною карткою міста є Тарасова (Чернеча) гора, на якій під високим курганом похований Великий Кобзар. На самісіньку  гору ведуть сходи, героїчне подолання яких буде винагороджено захоплюючим краєвидом. Адже саме тут, у Шевченківському краю, впливи часу, сучасності і людей на довкілля майже не відчутні.

Музей КобзаряТут ми зможемо помилуватися чарівним і бентежним Славутою-Дніпром, покласти квіти до ніг великого Кобзаря і віддати йому останню пошану.

Тип екскурсії: автобусна, тур вихідного дня

Тривалість екскурсії: весь день

Просимо звенути увагу, що екскурсія організовується для колективів, сформованих груп. На жаль, ми не приєднуємо індивідуальних туристів до групи та не формуємо групи

Фотозвіт екскурсії

Фото 1

Екскурсія Канів

Фото 2

Екскурсія Канів

Фото 3

Екскурсія Канів

Фото 4

Екскурсія Канів

Фото 5

Екскурсія Канів

Фото 6

Екскурсія Канів

Фото 7

Екскурсія Канів

Фото 8

Екскурсія Канів

Фото 9

Екскурсія Канів

Фото 10

Екскурсія Канів

Фото 11

Екскурсія Канів

Фото 12

Екскурсія Канів

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua