Екскурсія у м. Житомир

Екскурсія ЖитомирОдне з найдавніших міст часів Русі, який зберігає пам'ятки XVIII-XIX століть. Воно завжди радо зустрічає гостей. Не випадково на гербі Житомира зображені відкриті ворота - символ гостинності.

На екскурсію до Житомира, одного з найближчих до столиці обласних центрів, нас приведе гарна дорога, збудована до Євро-2012.

Розташування міста Жита і Миру є унікальним за рахунок природних ландшафтів. З усіх боків місто оточене віковими лісами, крізь нього течуть річки Тетерів, Кам'янка, Лісна, Крошенка, Путятинка. Через Тетерів перекинуто мальовничий підвісний міст висотою близько 40 метрів. З нього можна милуватися видами каньона, заповненого водою, а також скелями «Голова Чацького» та «Чотири брати».

Житомир тур вихідного дня

Добре відомою та досить цікавою є архітектура міста, яка включає у себе комплекс храмів – Спасо-Преображенський кафедральний собор, собори Софії та Михайла, два жіночі монастирі, а також келії єзуїтського монастиря.

У місті є декілька незвичних пам'ятників, скажімо, скульптура Ларіосика – персонажа «Білої гвардії» М. Булгакова. За сюжетом роману, він приїхав у Київ саме з Житомира.

Під час екскурсії Житомиром Ви зможете відвідати міський парк ім. Гагаріна, а також інші парки та сквери. Завдяки їм місто Житомир є дуже зеленим та мальовничим.

Після екскурсії ми рекомендуємо прогулятися пішохідною Михайлівською вулицею, а також скуштувати місцевих солодощів чи морозива.

Житомир пам'ятники

У Житомирі також можна відвідати:

  • єдиний в Україні музей космонавтики;
  • картинну галерею;
  • літературно-меморіальний музей В. Г. Короленко;
  • меморіальний будинок-музей академіка Сергія Корольова;
  • музей історії пожежної справи;
  • двір ремісника;
  • фірмовий магазин компанії «Житомирські ласощі».

Тривалість екскурсії: увесь день

Тип екскурсії: автобусная, тур вихідного дня

Будь ласка, зауважте, що організація туру є можливою для сформованої групи, колективу тощо. На жаль, ми не комплектуємо групи та не долучаємо індивідуальних екскурсантів до групи.

 

 

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua