До Південної Столиці: тур із Києва до Одеси

Тур до Одеси. ТеатрМабуть, немає в Україні іншого міста, ніж Одеса, настільки щедро оспіваного митцями за місцевий колорит, особливий дух, мову та спосіб мислення місцевих мешканців. А гумор! А міські красоти!

Щоб зрозуміти це місто, пройнятись ним, полюбити його, Вам неодмінно слід приїхати сюди, до Одеси, та поспілкуватись із людьми, які її гарно знають та люблять усім серцем.

Саме це й пропонує наша екскурсійна програма до Одеси. Вона може включати різні об’єкти відвідування та бути різної тривалості, відповідно до Ваших побажань.

Екскурсія Одеса. ПасажЩо можна побачити впродовж одноденного тура до Одеси

Основа знайомства із Одесою – це автобусно-пішохідна екскурсія містом, у супроводі колоритних гідів-одеситів. Вона подарує Вам Приморський бульвар, знамениті Пушкінську та Дерібасівську вулиці, Молдаванку та Аркадію, один з найкрасивіших оперних театрів світу, грандіозні Потьомкінські сходи, палаци та храми, а також незліченну кількість пам’ятників минулого та сьогодення.

Екскурсія ОдесоюДля більш щільного знайомства – найцікавіші тематичні екскурсії Одесою. Вони присвячені знаменитим одеситам, певним періодам історії міста або його районам. Багато з них є відомими для нас завдяки книгам, фільмам, пісням. На Ваш вибір – «Одеса літературна», «Одеса єврейська», «Одеса романтична», «Одеса кримінальна», або ж захоплююча морська прогулянка на теплоході.

На додачу – унікальні музеї: історико-краєзнавчий, археологічний, літературний; музей східного мистецтва, музей морського флоту України, музей нумізматики та інші. Усі вони гостинно відкриють Вам свої експозиції.

І, звичайно ж, Привіз, морський порт, ботанічний сад, і Чорне море, чудове за будь-якої пори року.

Хіба є можливим розповісти по все? Одесу треба бачити, про неї треба чути, нею потрібно дихати…

Що обрати для відвідання протягом дводенного або триденного турів до Одеси

Тур Одеса, БелгородУ другий день можна відвідати Білгород-Дністровський – одне з найдавніших міст України, де збереглись середньовічна Аккерманська фортеця та Генуезький замок.

Можна з’їздити до курортного містечка Коблеве, з його сонячними пляжами, виноградниками та винним заводом (можлива екскурсія).

А ще неподалік від Одеси є курортно-портові міста Південне та Чорноморськ (колишній Іллічівськ); село Нерубайське, відоме завдяки багатокілометровим катакомбам, у яких, за часів Другої світової, одеські партизани воювали проти гітлерівців.

Поїздка до Одеси є можливою у складі Вашої групи, автобусом чи потягом, її тривалість залежить від обраних об’єктів огляду та їхньої кількості.

Будь ласка, оберіть те, що найбільше зацікавило Вас та Ваш колектив, ми складемо екскурсійну програму до Одеси винятково для Вас та прорахуємо її вартість.