Екскурсія до садиби Козловського, Мар'янівка

Екскурсія Мар'янівка

Під час цієї екскурсії ми будемо знайомитись із батьківщиною Івана Семеновича Козловського – народного артиста України та колишнього Союзу. Козловський є лауреатом численних премій, і його ім'я входить у десятку найкращих тенорів світу.

Геніальний син України народився у селі Мар'янівка Васильківського району Київської області, де розташований музей-садиба І.С.Козловського. Мальовнича природа малої батьківщини, яка оточує батьківський дім, завжди була натхненням для співака. Він неодноразово визнавав, що чудовий голос дістався йому «від Мар'янівських верб». 

І.С. КозловськийКоли Козловський приїжджав до Києва, увесь цвіт міської інтелігенції заповнював Володимирський собор, щоб, усупереч негласній забороні, послухати його спів. І це далеко не єдиний цікавий факт з біографії цієї людини. Про життя та творчість Козловського Ви дізнаєтесь під час екскурсії.

Відвідувачі музея-садиби зможуть побачити особисті речі, світлини, сценічні костюми видатного тенора, почути записи творів, які він виконував, як на старих раритетних вінілових платівках, так і у сучасному звучанні.

Навідуючись до рідної Мар'янівки, Іван Семенович говорив односельчанам: «Я хочу виховати у дітей бажання дарувати одне одному квітку». Подаючи приклад, він подарував своєму селу цілий парк, спланований ним самим. У ньому гості побачать яблуневий сад Козловського, власноруч висаджений відомим співаком, а також платани, липи, пірамідальні дуби, туї, айвові кущі.

свято Купала у Мар'янівці

Якщо гості приїдуть до Мар'янівки на свято Івана Купала, то зможуть узяти участь у майстер-класах, народних обрядах, забавах, прогулянках на човнах, побачити виступ фольклорних виконавців та колективів. У цей час тут проходить обласний фестиваль "Голос неповторної краси".

Надзвичайно цікавий життєпис славетного співака, чудова природа Київщини, можливість організувати пікнік та просто вдало провести час стануть гарним доповненням до запропонованої екскурсії. 

Тривалість екскурсії: увесь день

Тип екскурсії: автобусна, тур вихідного дня

Будь ласка, зауважте, що організація цього туру є можливою для сформованих груп, колективів тощо. На жаль, ми не комплектуємо групи та не долучаємо індивідуальних туристів до груп. 

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua