Екскурсія до м.Вінниця

Екскурсія у Вінницю. МістоБезліч культових споруд різних конфесій, сучасні пам'ятники, міські парки та, звичайно ж, знаменитий фонтан Рошен – все це про Вінницю, таку елегантну та завжди привабливу для туристів.

Крізь Вінницю тече річка Південний Буг, на якій розташований найбільший в Європі плаваючий фонтан. Тисячі міських жителів та гостей міста приходять до нього, щоб помилуватись яскравим світломузичним шоу з набережної Рошен. Встановлений усього кілька років тому, фонтан встиг стати одним із символів Вінниці.

На думку одного з друкованих видань, це місто заслуговує на статус найбільш комфортного для життя українців у 2013 році.

Із Вінницею та її околицями пов'язані імена видатних особистостей: лікаря М. Пирогова, класика української літератури М. Коцюбинського, композитора П. Чайковського, винахідника сфери авіації О. Можайського, політика та підприємця П. Порошенка та багатьох інших.

За часів Другої Світової Війни неподалік від Вінниці була збудована ставка Гітлера «Вервольф», руїни якої можна побачити навіть сьогодні.

Екскурсія у Вінницю. Фонтани

Для знайомства з чарівною Вінницею ми пропонуємо різні програми з виїздом із Києва: одноденну чи дводенну, автобусну або виходячи з прибуття групи поїздом. За Вашим запитом ми розрахуємо та надішлемо варіанти програм для Вашої групи.

Примітка. Знаменитий фонтан Рошен у Вінниці розпочинає роботу в темну годину. Тому, під час одноденного туру, повернення групи до Києва є можливим уночі. Для більш детального та менш обтяжливого знайомства із містом, будь ласка, розгляньте також варіант дводенного знайомства із Вінницею.
 
Тип екскурсії: тур вихідного дня, автобусна заміська екскурсія
Тривалість туру вихідного дня: 1 доба
Будь ласка, зауважте, що екскурсія є можливою для організованих колективів, сформованих груп. На жаль, ми не здійснюємо набір індивідуальних туристів до групи та не комплектуємо групи.

Фото екскурсії у м. Вінниця

Фото 1
Вінниця екскурсія
Фото 2
Вінниця екскурсія
Фото 3
Вінниця екскурсія
Фото 4
Вінниця екскурсія
Фото 5
Вінниця екскурсія
Фото 6
Вінниця екскурсія
Фото 7
Вінниця екскурсія
Фото 8
Вінниця екскурсія
Фото 9
Вінниця екскурсія
Фото 10
Вінниця екскурсія
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua