Голубі озера Чернігівщини: екскурсія-відпочинок

Голубі озера фото І знову нас кличе в гості мальовнича Чернігівщина. На цей раз – до чистих та прозорих Голубих озер, із пляжами, в оточенні хвойних лісів, де повітря таке, що його хочеться пити…

Голубі озера – ці дива української природи – розташовані біля села Олешня Ріпкинського району Чернігівської області. Місцеві мешканці також називають їх «кар’єрами». Утворились ці озера на місці,  де колись видобували кварцовий пісок. Ось чому вода в озерах на диво чиста та має приємний блакитний колір, за що ці водойми дістали неофіційну назву – «українські Мальдіви».

Голубі озера фотоЕкскурсія та відпочинок на Голубих озерах приваблює не лише наших співвітчизників, але й сусідів з Білорусі, а в сезон тут можна почути польську та молдовську мови.

На озерах, окрім купання, гостям пропонуються човни та катамарани, тут є декілька атракціонів. Для зручності туристів на узбережжі є декілька кафе, а в сусідньому селі знаходяться продовольчі магазини.

Голубі озера – це не лише пляжний відпочинок. У навколишньому лісі, в залежності від пори року, можна назбирати ягід або грибів, влаштувати безпечний для довкілля пікнік. Оскільки село Олешня вважається центром гончарства Чернігівщини, тут можна оглянути та придбати глиняну продукцію.

Отже, від нас – організація Вашого відпочинку на Голубих озерах та екскурсійний супровід як його невід'ємна складова. Від Вас – дружній колектив та прагнення нових вражень.

Фото голубих озер

Фото 1

Голубі озера фото

Фото 2

Голубі озера фото

Фото 3

Голубі озера фото

Фото 4

Голубі озера фото

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua