Екскурсія у Сухолуччя

Колишні мисливські угіддя Віктора Януковича, розташовані неподалік села Сухолуччя Вишгородського району Київської області,  що у 70 км від Києва, є відкритими для відвідувачів. Останнім часом це мальовниче місце на березі Київського водосховища є популярним для відпочинку від міського шуму, асфальту та бетону.

Екскурсія Сухолуччя

Господарство займає площу понад 30 тисяч гектарів, із яких третина – це вода, а решта – змішані ліси.

За радянських часів тут відпочивали члени компартії, пізніше –  чиновники та депутати незалежної України. У 2004 році тут було створено дві мисливські резиденції – «Острів» та «Акація», свого роду філіали добре відомого Межигір’я.

Екскурсія Сухолуччя

На території Сухолуччя є мисливський будинок, каплиця, лазня, а також тир, в якому тренувалися охоронці президента-втікача. На набережній Київського водосховища облаштовано порт та будиночок рибалки. Територією, яку прикрашають величні сосни, вільно пересуваються олені та косулі, а у великому озері плавають качки, для яких облаштовані невеликі дерев’яні споруди на воді.

Екскурсія Сухолуччя

Ті, хто бував у Межигір’ї, погодяться: у Сухолуччі значно менше пафосу та несмаку, так само як і відвідувачів. Тут панують затишок, свіже лісове повітря та привабливі краєвиди. Альтанки, ослінчики та інші численні місця для відпочинку стануть у пригоді для відпочинку та пікніка.

Екскурсія Сухолуччя

Екскурсія у Сухолуччя сподобається корпоративним групам, бажаючим відсвяткувати день народження чи інше свято, а також іноземним гостям для знайомства із цікавинками київського Полісся.

Екскурсія Сухолуччя

Екскурсію можна об’єднати із відвіданням м. Вишгород або Національного парку в Межигір’ї.

Тип екскурсії: тур вихідного дня, автобусна заміська екскурсія

Тривалість туру вихідного дня: 1 день

Будь ласка, зауважте, що екскурсія є можливою для організованих колективів, сформованих груп. На жаль, ми не здійснюємо набір індивідуальних туристів до групи та не комплектуємо групи.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua