Острів сакури у селищі Володарка

Острів-парк з’явився у 2019 році на  річці Рось, завдяки місцевому підприємцю Миколі Каплуну.

Острів Сакур

На штучно створеному острові площею 1,6 га було висаджено понад 3,5 тис. рослин з різних куточків планети. До них додали японську архітектуру, копії відомих давньогрецьких скульптур, фігури динозавра та Левіафана, макет легендарного вітрильника «Санта-Марія» , на якому Колумб відкрив Америку, тощо…

Острів Сакур

Також на острівці є:  великий дитячий майданчик, православна Миколаївська каплиця, скульптури родини вимерлих слонів Наумана,  зоопарк, грот, альтанки, фонтани, лави, багато паркових скульптур. Таке різноманіття, на наш смак, викликає враження надмірної перевантаженості та еклектичності, але загалом непогано для відпочинку після міської метушні.

Острів Сакур

Вражає також розмаїття рослинного світу – сакури, відповідно назви парку,магнолії, молоді блакитні ялини, сосни, верби, яблуні, груші, кущові та водяні рослини, квіти…

Острів Сакур

 Чистота та доглянутість парку, охайність і спокій, можливість влаштувати пікнік для невеликої компанії, чудові локації для фотографування, вдале розташування – все це робить парк привабливим для відвідування в будь-яку пору року.

Острів Сакур

Але весна все ж таки найкраща! Адже природа після зимового сну повертається до життя і цвітіння екзотичних сакур і магнолій сповіщає про її пробудження.

Острів Сакур

Ці рослини відцвітають дуже швидко. Це відбувається кожний рік в різний час, в залежності від погодних умов, тому вибрати вдалий період досить важко.

Острів Сакур

Якщо гості приїхали раніше, або не встигли, є декілька штучних сакур та  ще з  підсвіткою квітів у вечірній час.

Острів Сакур

У зоопарку велика кількість птахів - від павичів до до папуг, включно з лебедями, фазанами та качками.

Острів Сакур

Є невеликі тварини, спостерігати яких було б краще в природі або вольєрах.

Острів Сакур

Жаб’ячі пісні, чисте повітря, чудові краєвиди - зроблять відвідини Парку незабутніми. Радимо навідатись сюди невеликою компанією чи родиною. Компанія Тур де Київ допоможе організувати поїздку і зробити її максимально комфортною.

Острів Сакур

Невелика відстань до селища Буки та Білої Церкви дає можливість об'єднати ці екскурсійні програми.

Острів Сакур