Дводенний тур у Київ, із відвіданням Межигір'я

Дводенний тур у Київ, із відвіданням Межигір'я

День 1

Ладья - Памятник основателям Киева9.00 Прибуття. Зустріч із екскурсоводом. Посадка до екскурсійного автобуса.

9.00 - 12.00 Оглядова автобусна екскурсія у м. Київ: Володимирський собор - Золоті ворота - Софійський та Михайлівський собори (проїзд, без відвідування) - Майдан Незалежності - Хрещатик (огляд по ходу руху автобуса) - набережна Дніпра - Наводницький парк і пам'ятник засновникам Києва - Аскольдова могила - парк Слави - Поділ та ін.

12.00 – 13.00 Обід

13.00 - 14.00 Поселення в готелі

Двухдневный тур в Киев. Лавра

14.00-16.00 Екскурсія до Києво-Печерської Лаври. Огляд Верхньої або/та Нижньої (монастирської) територій, відвідування Ближніх печер. Повернення в готель або у центр міста громадським транспортом (до центру 10-15 хвилин, до однієї з центральних станцій метро 5-10 хвилин).

16.00 Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати Софійський собор, інтер’єри інших храмів, прогулятися Хрещатиком, Майданом Незалежності, Андріївським узвозом. Супровід гіда за домовленістю. Повернення до готелю громадським транспортом. Послуги екскурсійного автобуса за домовленістю.

День 2

Межигорье. Двухдневный тур в Киев9.00 – 10.00 Виселення з готелю. Сніданок. Посадка до екскурсійного автобуса.

10.00 – 14.00 Екскурсія у Межигір'я. Огляд  території колишньої резиденції у супроводі екскурсовода: VIP-зона резиденції (без відвідування інтер'єрів), парковий комплекс, Хонка, оздоровчий комплекс, гольф-поле, міні-зоопарк. Відвідання інтер’єру будинку Хонка можливе у вільний час за додаткові кошти.

14.30 до від'їзду групи. Відвідання одного з торгово-розважальних комплексів (Ашан, Караван та ін). У торгово-розважальних комплексах Києва є можливість пообідати (обід можна замовити заздалегідь).

Примітки

  • Тур призначений для сформованих груп. Ми не набираємо туристів у групи та не формуємо групи. Якщо Ви подорожуєте індивідуально - будь ласка, замовте індивідуальний тур в Київ.
  • Зазначений час є орієнтовним і може варіюватися у залежності від часу прибуття групи, організованості туристів на маршруті тощо.
  • Порядок огляду екскурсійних об'єктів може змінюватися; при цьому, як правило, загальна кількість об'єктів показу залишається незмінною. Виняток становлять обставини, які можуть ускладнити проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до екскурсійних об'єктів (закриття проїздів у зв'язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт об'єктів, будівель і т.д.).
  • Програма туру є орієнтовною; можливі зміни та / або доповнення за погодженням із замовником. Замовлення сніданків, обідів, вечерь оговорюється окремо.
  • Поселення в готелі, як правило, є можливим  з 12.00. Деякі готелі Києва можуть запропонувати ранкове поселення. Розрахунковий час - 12.00.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua