Новини

28.09.2010

«Борщ-Фест»

2 жовтня на території виставкового центру „Чубинське” під Києвом відбудеться „Борщ-Фест” – кулінарний фестиваль в рамках міжнародної аграрної виставки-ярмарку „Золота осінь”.

В цей день українські кулінари планують встановити світовий рекорд з приготування традиційного борщу. У спеціальній каструлі – цистерні буде варитись 5 тисяч літрів борщу, яким безкоштовно будуть пригощати відвідувачів заходу.

Борщ-рекордсмен буде зварений за одним із класичних українських рецептів, із додаванням 24 компонентів. Однієї лише солі буде витрачено понад 20 кг.

Готувати традиційну українську страву будуть відомі та визнані кулінари, призери міжнародних конкурсів поварського мистецтва.

Роздавати порції борщу будуть студенти Національного торгово-економічного університету. Організатори фестивалю обіцяють до борщу подати чорний хліб із салом та часником.

Приготування борщу почнеться дуже рано – о п’ятій ранку, щоб встигнути зварити до обіду. Тільки на те, щоб довести воду до кипіння, необхідно не менше двох годин. Розливати борщ із величезної каструлі будуть за допомогою спеціальних технологій, щоб усім дісталась гаряча порція.

Окрім „Борщ-Фесту”, у Чубинському також відбудеться фольклорний фестиваль, музичне шоу, конкурс двійників, атракціони й катання на конях.

Організатори фестивалю пообіцяли забезпечити гостям безкоштовний проїзд від метро „Бориспільська” до ВК Чубинське.Повернутись до переліку новин