Новини

27.09.2016

75 річниця трагедії у Бабиному Яру

Менора у Бабиному Яру29 вересня у Києві відбудуться заходи із вшанування пам'яті 75-річчя трагедії Бабиного Яру.

У цей день до 13:00 будь-який житель Києва зможе вільно прийти до Бабиного Яру, до меморіального знаку "Менора" та до трьох алей (Алея мучеників, Алея праведників і Дорога скорботи). Після 13:00 об'єкт буде зарежимлено через офіційні делегації до 21:00, оскільки жалобні заходи проходитимуть за участю вищого керівництва країни.

29 вересня У Бабиному Яру очікується більше тисячі іноземних гостей. Анонсовано візити Президента держави Ізраїль Реувена Рівліна, Президента Німеччини Йоахіма Гаука, голови Європейської Ради Дональда Туска, Президента Угорщини Яноша Адера.

О 18:30 відбудеться пам'ятний концерт, який транслюватимуть українські телеканали.

Також, у зв'язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру в Києві буде проводитися низка меморіальних заходів, зокрема покази документальних фільмів про Голокост, підготовка до відкриття Меморіального музею пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру та інші.

Нагадаємо, що у Бабиному Яру вже декілька місяців поспіль не припиняються роботи з облаштування пам'ятного місця. Також, у будівлі по вул. Мельникова, 44, буде створено музей.Повернутись до переліку новин