Новини

27.07.2009

В Києві відкриється перший стаціонарний дельфінарій

На вересень 2009 року в Києві заплановано відкриття першого стаціонарного дельфінарію. Це буде третій філіал Одеського дельфінарію, два інших – в Одесі та Харкові. Він буде розміщений на проспекті Академіка Глушкова, 9, на території льодового стадіону.

Близько місяці тому розпочалось будівництво дельфінарію. Наразі встановлюють трибуни, на яких обладнують сидіння, а також проводиться зварювання басейну глибиною 4, 5 м та діаметром 20 м.

Власне дельфінарій, із залом на 900 глядацьких місць та басейном  з чотирма дельфінами і трьома морськими котиками, буде розміщуватись на другому поверсі водного комплексу. На першому буде знаходитись кафе, сувенірний магазинчик та океанаріум, в якому покажуть різні види риб зі всього світу.

Організатори планують проводити щоденно три вистави, а у вихідні – спеціальні шоу із залученням артистів естради. Окремим заходом стане можливість поплавати разом із дельфінами. Для пірнання буде надано спорядження, а контролювати процес буде інструктор.

Вартість квитка на виставу з дельфінами становитиме від 60 до 120 гривень в залежності від часу проведення сеансу.Повернутись до переліку новин