Новини

16.10.2009

Фестиваль «Молодість» в Києві

Незабаром в Києві стартує 39-й міжнародний кінофестиваль «Молодість». Основні заходи пройдуть в приміщенні кінотеатру «Київ», який стане фестивальним центром.
Ведучою урочистої церемонії буде Ольга Куриленко – українська кінозірка, що зіграла «дівчину Бонда» в останній екранізації бондіани. Актриса також представить київській публіці новий фільм, в якому вона зіграла головну роль.
У програмі кінофестивалю – стрічки  російських і українських режисерів, а також фільми інших країн; урочисте вручення призів і винагород зіркам кінематографа за найбільші досягнення в області кіно; зустрічі з почесними гостями фестивалю – акторами світової популярності. Так, цього року «Молодість» відвідають: французька актриса Катрін Деньов, зірка бойовиків Жан Клод ван Дамм ,зірка польського кінематографа Барбара Брильська. Крім того, очікуються гості з Росії - Чулпан Хаматова, Сергій Юрський, Гоша Куценко, з Франції – Грегуар Колен та Сандрін Бланк, з Швейцарії – Євгеній Чаплін та інші.Повернутись до переліку новин