Дводенний тур Києвом

День 1

9.00 Прибуття. Зустріч з гідом-екскурсоводом

9.00 – 12.00 Автобусна оглядова екскурсія по Києву: проспект і площа Перемоги – Володимирський собор – Золоті Ворота – Майдан Незалежності – Хрещатик (огляд в ході руху екскурсійного автобуса) – набережна Дніпра – Наводницький парк і пам’ятник засновникам Києва – Аскольдова могила – парк Слави - Поділ (Контрактова і Поштова площі, Києво-Могилянська Академія та ін.)

12.00 – 13.00 Обід (за власний рахунок або замовлений заздалегідь).

13.00 – 14.00 Поселення у готелі

Поштова площа. Київ

14.00 – 16.00 Пішохідна екскурсія „Давня столиця Київської Русі”: Михайлівський Золотоверхий собор – Андріївська церква – Старокиївська гора –Софійський собор (відвідання за бажанням за додаткову плату з екскурсоводом музею, у разі відвідання собору тривалість екскурсії збільшується на 1 год).

16.00 Вільний час. Пішохідна прогулянка по Хрещатику, Майдану Незалежності. Супровід гіда за домовленістю. Вечеря (за власний рахунок або замовлений заздалегідь). Прибуття до готелю громадським транспортом або екскурсійним автобусом.

День 2

9.00 – 10.00 Виселення з готелю. Сніданок (за власний рахунок або замовлений заздалегідь).

10.00-13.00 Екскурсія до Києво Печерської Лаври: огляд Верхньої і Нижньої  (монастирської ) територій, відвідання музею мікромініатюр (за бажанням за додаткову плату), відвідання Ближніх печер. Спуск до святих джерел Антонія і Феодосія.

Джерело. Лавра. Зима

13.00 – 14.00 Обід (за власний рахунок або замовлений заздалегідь).

14.00 – 16.00 Пішохідна екскурсія „Визначні місця Печерська”: Будинок з Химерами, Адміністрація Президента України, Будівля Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Нацбанк та ін., прогулянка Маріїнським парком (Маріїнський палац, міст Кохання, панорама міста від монументу Арка дружби та ін.).

16.00 до від’їзду групи. Вільний час. Відвідання музеїв за бажанням (див. нижче). Від’їзд. Супровід гіда за домовленістю.

Музеї для додаткового відвідання: Аптека-музей, музей М.А. Булгакова, водно-інформаційний центр та ін.

Гіпермаркети «Караван», «Більшовик», «Магелан» та ін.

Пішохідний міст, вечір, Київ

Примітки.

  • Вказаний час є орієнтовним і може варіюватись в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.
  • Порядок огляду екскурсійних об’єктів може змінюватись; при цьому, як правило, загальна кількість об’єктів показу залишається незмінною. Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).
  • Програма туру є орієнтовною; можливі зміни та/або доповнення за домовленістю із замовником.
  • Поселення у готелі можливе, як правило, з 12.00. Деякі готелі Києва пропонують ранкове поселення. Розрахунковий час – 12.
 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua