Денний тур Києвом

Арка Дружби народів. Київ9.00 Прибуття. Зустріч з гідом-екскурсоводом.

9.00 – 13.00 Автобусна оглядова екскурсія Києвом: проспект і площа Перемоги – Володимирський собор – Золоті Ворота – Софійський собор (без відвідання собору) – Михайлівський Золотоверхий собор – Андріївська церква – Старокиївська гора – Майдан Незалежності – Хрещатик (огляд в ході руху екскурсійного автобуса) – Поділ (Контрактова і Поштова площі, Києво-Могилянська Академія та ін.) – набережна Дніпра – Наводницький парк і пам’ятник засновникам Києва – Аскольдова могила – парк Слави.

13.00 – 14.00 Обід (за власний рахунок або замовлений заздалегідь).

Консерваторія, вечір, Київ

14.00 – 17.00 Відвідання Києво Печерської Лаври: огляд Верхньої і Нижньої  (монастирської ) територій, відвідання музею мікромініатюр (за бажанням за додаткову плату), відвідання Ближніх печер. Спуск до святих джерел Антонія і Феодосія.

17.00 до відправлення. Вільний час. Піша прогулянка Хрещатиком, Майданом Незалежності. Супровід гіда за домовленістю. Від’їзд.

Примітки.

Вказаний час є орієнтовним і може варіюватись в залежності від часу прибуття групи, організованості екскурсантів на маршруті тощо.

Києво-печерска лавра, квіти

Порядок огляду екскурсійних об’єктів може змінюватись; при цьому, як правило, загальна кількість об’єктів показу залишається незмінною. Винятковими є обставини, які ускладнюють проїзд екскурсійного автобуса або прохід групи до вище названих об’єктів (закриття проїздів у зв’язку з концертами, мітингами і т.п., ремонт споруд, об’єктів тощо).

Програма туру є орієнтовною; можливі зміни та/або доповнення за домовленістю із замовником.

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua