Екскурсія для школярів в музей авіаціі

Київський музей Авіації. Вертоліт КАЗапрошуємо школярів до музею авіації в Києві – наймолодшого та найбільшого історико-технічного музею України. Його відкрили у 2003 році до святкування сторіччя світової авіації. Музей знаходиться на території учбової бази НАУ, поряд з аеропортом Жуляни.

Протягом екскурсії учні зможуть побачити основні експонати музею авіації – літаки та гелікоптери, яких тут понад 70, зразки авіадвигунів та багато іншого.

Київський музей Авіації. Літак СУ-25У фондах музею авіації знаходяться розробки більшості провідних конструкторських бюро Радянського Союзу: Туполєв, Яковлєв, Іллюшин, Антонов, Сухой, Микоян-Гуревич та інші. Розширюється експозиція за рахунок списаних бортів, яким надають експозиційного вигляду та виставляють на площадку музею.

На багатьох літальних апаратах, представлених тут, основні системи залишаються дієздатними.

Музей Авіації. Київ. Літак Як-28уЕкскурсанти побачать також нові експонати музею авіації в Києві, якими він постійно поповнюється, адже робітники музею постійно їх відшукують, реставрують та надають їм належне місце в колекції. Налагоджене плідне співробітництво з авіаційними організаціями усього світу.

Під час екскурсії до музею авіації відвідувачі зможуть не лише роздивитись зблизька та сфотографувати експонати, але й бути присутніми у кабіні пілотів літаків Іл-62 та гелікоптера Ми-8, а також посидіти за штурвалом.

Київський музей Авіації. Літак ЯК-40Цікаво, що злітна смуга аеропорту Жуляни знаходиться зовсім поряд з музеєм – лише у сотні метрів. За прозорою огорожею можна спостерігати злет та посадку літаків. Таке близьке сусідство дає можливість кожному екскурсанту відчути себе справжнім пілотом!

Екскурсія до київського музею авіації неодмінно сподобається і запам’ятається школярам!

Тривалість екскурсії: приблизно 1 година, плюс дорога.

Фотозвіт екскурсії для школярів до музею авіації

Фото 1

екскурсія для школярів до музею авіації

Фото 2

екскурсія для школярів до музею авіації

Фото 3

екскурсія для школярів до музею авіації

Фото 4

екскурсія для школярів до музею авіації

Фото 5

екскурсія для школярів до музею авіації

Фото 6

екскурсія для школярів до музею авіації

 

Поставити запитання щодо екскурсії/туру,
уточнити її вартість та замовити екскурсію/тур
Ви можете за телефоном: +38 (098) 520-84-48
або електронною поштою: Guide@toursdekiev.com.ua