Музей української діаспори

Музей української діаспориЦей музей розповідає про життя та творчий шлях відомих людей, які народилися у Києві, але з певних причин працювали в еміграції. Художники, письменники, музиканти та представники інших сфер мистецтва – усі вони вдосконалювали свої таланти за межами України, але при цьому не забували про своє коріння.

Музей української діаспори розташований у садибі, відомій також як Старопечерський дім. На цьому місці, ще наприкінці 18 століття, був зведений дерев’яний будинок, призначений для родини відомого київського дипломата. Згодом будинок опинився у власності Введенського монастиря, і приміщення у ньому здавалися в оренду. За радянських часів будинок розібрали та відновили, але вже з цегли.

Музей української діаспориМузей налічує сім експозиційних залів. У них виставлені рідкісні світлини, документи, картини, особисті речі визначних представників України, які мешкали поза її межами. Два меморіальних зали присвячені видатним киянам із світовим ім’ям – піаністу-віртуозу Володимиру Горовицю та балетмейстеру і танцівнику Сержу Лифарю.

В музеї можна дізнатися про творчість відомих у світі майстрів зі США, наших земляків хореографа Василя Авраменка, хормейстера Олександра Кошиця, кобзаря Григорія Китастого.

Окрім постійно діючих експозицій, музей української діаспори пропонує увазі відвідувачів різні виставкові проекти. Це проект «Філософія міграції» (літо-осінь 2015 року), історико-меморіальний виставковий проект «Наш Сікорський» (весна-осінь 2016 року) та інші.
 
Адреса: вул. Московська, 40-Б
 

Ми в соцмережах

Підписуйтесь

Facebook
facebook.com/ToursDeKiev

Google+
google.com/+ToursDeKievUA

YouTube
youtube.com/user/ToursDeKiev