Володимирський ринок
Заснований у 1888 році ринок, отримав свою назву від церкви святого князя Володимира, яка була зруйнована радянською владою у 1936 році.
В ті часи, місцевість де стояв ринок, мала назву «Нова Будова», сьогодні орієнтиром на його розташування, може бути Національний палац «Україна».
На початку 60-х років XX ст. архітектор Г. Ратушинський створює проект нової споруди з скла та металу площею 3181 квадратний метр на 485 торговельних місць з величезною кількістю яток навкруги.
У 1968 році Володимирський ринок було повторно відкрито на вул. Антоновича (Горького в той час). Це була конструкція у вигляді козирків-трикутників, які спускаються до центру, з прибудованою двоповерховою спорудою з тилу, де розташовані службово-побутові приміщення. В підземній частині критого ринку працюють холодильні та морозильні камери, склади та вантажні ліфти.
Володимирський ринок Києва майже не припиняв торговельної діяльності весь період свого існування за винятком переїзду до нового приміщення і сьогодні тут багато покупців та продавців. Вважається, що саме тут можна купити найсмачніше сало, дешевше ніж на Бессарабці. Присутні у великій кількості промислові вироби та одяг.
Цікаво, що майже одночасно з київським ринком, будувався аналогічний в місті Маріуполь (Центральний ринок).
Поряд з ринковим приміщенням розташована каплиця на честь преподобної Єфросинії ігумені Полоцької, частка мощів якої, знаходяться у Дальніх печерах Києво-Печерської лаври.