Пейзажна алея в Києві

Пейзажна алея в Києві. Кішка-сороконіжка

Останнім часом Пейзажна алея в Києві стала місцем, обов'язковим для відвідувань. Усі туристичні путівники та сайти описують кумедні скульптури, казкових героїв, незвичні скамієчки тощо.

Що ж являє собою Пейзажна алея?

Це пішохідна доріжка, яка веде від оглядового майданчика поблизу будівлі історичного музею схилами Старокиївської гори, повторюючи обриси колишнього валу та доходячи майже до Львівської площі. Її було створено ще на початку 80-х років за проектом архітектора А. Мілецького як частину нереалізованого проекту з будівництва Архітектурно-історичного заповідника «Стародавній Київ».

Масштабний проект створення заповідника передбачав спорудження музеїв, облаштування навколишніх гір, реконструкцію історичних локацій. Проте усе обмежилося створенням Пейзажної алеї.

Пейзажна алея в КиєвіУ чому ж полягає її особливість? Що так приваблює туристів та змушує киян пишатись?

Мальовничі місця

По перше, Пейзажна алея відкриває напрочуд гарні, казкові краєвиди. Звідси можна милуватись Подолом, Дніпром, урочищами, природою та ландшафтами, які нагадують про давньоруські часи. Отже, пейзажна алея - це не лише захоплюючі панорами, але й занурення в історію.

Можливості для прогулянок

Пейзажна алея в Києві

По друге, це одна з пішохідних зон Києва, яких у цілому в місті, на жаль, не так вже й багато. Погодьтесь, що приємніше насолоджуватись гарними краєвидами без вихлопів та шуму автівок. Влітку тут катаються на велосипедах та самокатах, узимку - на санчатах.

Все для дітей!

По третє, Пейзажна алея - це чудове місце для відпочинку з дітьми. Дитячі майданчики, кумедні інсталяції, неймовірні скульптури займуть Ваше дитя надовго, надавши батькам трішечки вільного часу для горнятка кави з мобільної кав'ярні.

Дитячий майданчик на Пейзажній алеї, Київ

Ви будете вражені різномаїттям скульптур на Пейзажній алеї! Тут можна зустріти закоханих зебр, персонажей "Аліси у країні чудес", янголяток на подушках, Маленького Принца, Кішку-сороконіжку та інших подібних резидентів. Навіть дорослим сподобаються мозаїчні мешканці Пейзажної алеї, які наче самі просяться на фотосесію. Враження доповнюють доглянуті рослини, клумби, фонтани.

Трішки сучасного мистецтва

Свого роду продовженням тематики незвичних скульптур став парк сучасної скульптури та інсталяції на Пейзажній алеї «Kiev Fashion Park». З легкої руки сучасних авторів тут оселилися Майстер і Маргарита, Людина під дощем, з'явились креативні ослінчики. Неможливо стримати посмішки, дивлячись на різнокольорові скульптури хлопчиків-пісс під назвою "Веселка".

Пейзажна алея в Києві

Екскурсії

Зустріч із Пейзажною алеєю ми пропонуємо під час наших екскурсій "Місто Ярослава", оглядової екскурсії Києвом для туристів з дітьми, Стародавній Київ.

Фото Пейзажної алеї у Києві

Фото 1

Пейзажна алея Київ

Фото 2

Пейзажна алея Київ

Фото 3

Пейзажна алея Київ

Фото 4

Пейзажна алея Київ

Фото 5

Пейзажна алея Київ

Фото 6

Пейзажна алея Київ

Фото 7

Пейзажна алея Київ

Фото 8

Пейзажна алея Київ

Фото 9

Пейзажна алея Київ

Фото 10

Пейзажна алея Київ