Печерський парк. Співоче поле

Выставка цветов на Певческом поле КиеваПісля екскурсії у Києво-Печерській Лаврі та відвідання території музею Великої Вітчизняної Війни, ви неодмінно опинитесь у Печерському парку. Це величезний ландшафтний комплекс, розташований високо на схилах Дніпра, між монастирем, музеєм і Набережним шосе, з доріжками, клумбами, газонами та майданчиками для відпочинку.

І, навіть якщо втома дається взнаки, відмовитися від прогулянки цим парком неможливо. Адже зазвичай тут проходять найцікавіші масові заходи у Києві: виставки квітів, яскраві фестивалі, свята.

Заснування Печерського ландшафтного парку було приурочене до будівництва меморіального комплексу музею ВВВ у 1981 році. Згодом з’явилася головна місцина у парку – Співоче поле.  Це великий відкритий простір, із площею для виступів артистів, де проводять різні концерти. Під час популярних фестивалів глядачі розміщуються не тільки перед сценою, а й на схилах, розташованих амфітеатром навколо неї.

Окрім великої площі та цікавих заходів, що проводяться на його території, Печерський парк славиться великою кількістю зелені – каштанів, кленів, різних кущів, а також вражаючими панорамами Дніпра і Лівого берега.

Фото Співочого поля в Києві

На території Співочого поля в Києві дуже часто організовують різноманітні фестивалі

Певческое поле фото

Тут також можна відвідати сезонні виставки квітів

Певческое поле фото

Найбільшу кількість глядачів зазвичай збирають виставки тюльпанів

Певческое поле фото

Фестиваль вогню в Києві

Певческое поле фото

А це фестиваль борщу, під час якого можна було побачити та почути виступи фольклорних колективів

Певческое поле фото

Жива квіткова інсталяція

Певческое поле фото

Розкішний вид Русанівки, Березняків та Дніпра, а також мосту Патона

Певческое поле фото