Дитяча залізниця у Києві

Детская железная дорога в КиевеДитяча залізниця з'явилась у Києві ще на початку 50-х років. З тих часів вона зізнала багатьох модифікацій, проте є дещо незмінне – щире захоплення малюків під час першого знайомства із нею.

Зустрітися із цією київською цікавинкою можна у Сирецькому парку, неподалік від станцій метро Дорогожичі та Берестейська. Дитячу залізницю Києва прокладено по колу, її довжина становить близько 3 км. Працюють дві станції дитячої залізниці: Вишенька та Яблунька. 

Мабуть, одним з найбільш вражаючих об'єктів дитячої залізниці є віадук приблизно 20 метрів заввишки та 100 метрів завдовжки. Це найбільша споруда усіх дитячих залізниць. Віадук прокладений крізь яр і, дивлячись у глибину цього яру, відчуваєш легке запаморочення!

Ще одна важлива особливість дитячої залізниці Києва – вузькоколійний паровоз ГР, родом із Німеччини, який працює на дровах. У світі залишилось лише три такі паровози у робочому стані, і один із них – у Києві.

Цікаво, що залізницею керують діти. На території дитячої залізниці є гурток, де юні залізничники вивчають особливості роботи машиніста тепловозу та його помічника, чергового та диспетчера, касира та провідника. У період з жовтня по квітень вони засвоюють теорію, а потім – із травня по серпень – проходять практику.

Дитяча залізниця працює по вихідних та святкових днях, з 11:00 до 15:00, з початку травня до кінця серпня. Відправлення – кожні 20 хвилин. Незабутні враження гарантовані як дітям, так і дорослим! 

Фото дитячої залізниці в Києві

Фото 1

Дитяча залізниця в Києві

 Фото 2

Дитяча залізниця в Києві

 Фото 3

Дитяча залізниця в Києві