Ботанічний сад ім. Гришка у Києві

Экскурсия в ботсадМабуть, одним з найцікавіших місць Києва є Національний Ботанічний сад імені М.М. Гришка. І ось чому.

По-перше, він займає одне з провідних місць в Європі за різноманітністю колекцій рослин, масштабності територій, рівнем наукових досліджень. Колекція Ботанічного саду налічує близько 12000 видів, різновидів, форм і сортів рослин. І все це різноманіття флори - на одній території, причому вона є чималою - більше сотні гектарів.

Ботанический сад Гришко, Киев

Особливої уваги заслуговує колекція бузку, яку визнано національним надбанням, а також рослини-екзоти, які ростуть в оранжереях ботанічного саду.

По-друге, ботанічний сад Києва дає унікальну можливість ознайомитися не тільки з рослинним світом, але й з історією Києва. Адже на його території знаходилися і княжий двір, і старовинний монастир, відбувалися важливі події давнини.

І, по-третє, в київському ботанічному саду надзвичайно приємно відпочивати: насолоджуватись тишею, єднанням з природою, милуватися рослинами, монастирськими спорудами та казковими панорамами.

Окрім того, відпочинок можна поєднати із корисним проведенням часу: отримати корисну консультацію з біології, догляду за рослинами, ландшафтного дизайну, відвідати заняття з садівництва. Або ж відвідати ботанічний сад з екскурсією, щоб краще орієнтуватися в навколишньому нас флорі, відкрити багато переказів і легенд про рослинний світ, отримати приємні враження.

Адреса: вул.Тімірязєвська, 1
 
За матеріалами nbg.kiev.ua