Транспорт Києва

Київське метро

Метро – швидкий, зручний та звичний для багатьох вид транспорту. У великих містах світу воно має свої особливості. Київське метро не є виключенням. Цікаві факти про метро в Києві та в усьому світі.

Дитяча залізниця

У Києві є залізниця, створена спеціально для дітей. І керують нею також діти!

Познайомитися із цією родзинкою Києва можна у Сирецькому парку, неподалік від станцій метро Дорогожичі та Берестейська. Дитячу залізницю прокладено по колу, її довжина становить близько 3 км, включаючи віадук приблизно 20 метрів заввишки та довжиною 100 метрів. Працюють дві станції дитячої залізниці: Вишенька та Яблунька.

Київський трамвай. Історія транспорту Києва

Трамвай – це не просто один із видів міського транспорту. Для Києва трамвай є частиною історії міста та одним із атрибутів його минулого. Другий на території сучасної України (після львівського) та перший у колишній імперії, київський електричний трамвай певною мірою врятував Київ від проблем, пов'язаних із недосконалістю транспорту, що передував його появі.

Трішечки історії київського трамвая та громадського міського транспорту позаминулого століття.

Фунікулер у Києві

Фунікулер КиївКоли екскурсовод вимовляє слово «фунікулер», очі туристів, як дорослих, так і дітей, починають сяяти вогниками допитливості та цікавості. Відразу лунають запитання: «А що це таке?», «А ми поїдемо?», «А це такий атракціон?» та інші.

Дійсно, фунікулер здається чимось фантастичним та надзвичайним для мешканців рівнинних міст. А для киян, звиклих до пагорбів та крутих вулиць – то є звична річ, просто один з кількох видів транспорту рельєфного Києва.

Транспорт Києва у фактах

Підбірка найцікавіших фактів про історію та сучасність київського міського транспорту.