Водно-інформаційний центр в Києві

Музей води в КиєвіВ одному з парків Печерська розташовані дві старовинні водонапірні вежі, які колись слугували за призначенням. З плином часу вежі застаріли; їх від реставрували та стали використовувати як приміщення для музею Води, або Водно-інформаційного центру. Новий, сучасний, надзвичайно пізнавальний музей був відкритий у травні 2003 року.

Про популярність музею води свідчить велика та майже постійна черга до входу. Проте, як правило, жоден відвідувач не жалкує про час, проведений в очікуванні у черзі, адже експозиція Водно-інформаційного центру дуже цікава, незвичайна та вражаюча.

На початку огляду екскурсант дізнається про воду в усьому світі та в Україні: про воду у шарі земної кори, про глибину залягання ґрунтових вод, про давні та сучасні методи пошуку й подачі води.

Потім ми дізнаємось про воду в Києві: роботу бюветів, показники якості питної води, а також про те, яким чином вода потрапляє у кожен дім.

Музей води в КиєвіПізніше відвідувачам розповідають, як треба берегти воду, яка сантехніка дозволяє зробити її використання раціональним та економним, а також про інші речі, щоденні та побутові, близькі кожній людині.

Уся експозиція виконана у простій та доступній формі, у вигляді ігор, загадок, наглядних демонстрацій, тому навіть серйозна інформація не нудна для сприйняття та зрозуміла як дорослим, так і дітям.

У фіналі екскурсії – віртуальна подорож мальовничими куточками світу, ігрова кімната з акваріумом, пісочницею для малюків, та навіть можливість для дітей опинитись у мильній бульбашці.

Найбільш яскраві експонати музею – це стилізований каналізаційний колектор, справжній водоспад, велетенський унітаз, золоті рибки та багато іншого.

Головна концепція Водно-інформаційного центру – показати важливість глобальних та локальних проблем екології води, особливо в Україні, а також проінформувати населення про те, що вирішення цих проблем залежить від кожного з нас.

Екскурсія до Водно-інформаційного центру в Києві стане у нагоді дітям, а також не залишить байдужим нікого з дорослих. Її можна сумістити із екскурсією по Печерську.

Адреса: вул. Грушевського, 1В (Хрещатий парк)